امروز در روزگار ارتباطات به جرات می توان ادعا کرد تبلیغات در تمام کشورهای جهان نه تنها یک ضرورت که یک نیاز است و خوشبختانه در سالهای اخیر تبلیغات در کشورمان در مسیری گام نهاده که تا حدودی به جایگاه اصلی خود نزدیک شده است.

گروه تبلیغاتی کرمان118 در اوایل سال 1386 با همکاری مجموعه سایت های جهان دیتا و شرکت رایانه کاران کویر و تیمی متشکل از متخصصان جوان فناوری اطلاعات، با انگیزه و دارای ذهنی سرشار از ذوق هنری و شم اقتصادی پا به عرصه فضای آنلاین نهاد.

کرمان118 با مجوز ر سمی از ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی جمهوری اسلامی ایران و با بیش از 6 سال فعالیت حرفه ایی در امر تبلیغات اینترنتی و ارایه مشاوره تبلیغاتی در حوزه وب در نظر دارد تا با به کارگیری نیروهای خلاق در کلیه بخش های خدماتی بتواند در امر تبلیغات هر چه بهتر قدم نهاده و ایدها و نیازهای بصری افراد را جامه ی عمل پوشاند.

سعی و تلاش تمامی همکاران ما در “کرمان118” بر این اصل واقع شده تا شما بازدید کننده گرامی بتوانید بخشی از نیاز های خود را به راحتی پیدا نموده و با مدیران و فروشندگان ارتباط مستقیم برقرار نمایید و همچنین توانسته باشیم با جذب مخاطبان و بازدیدکنندگان بیشتر بر اساس ارائه خدمات مناسب آنلاین و تبلیغات اینترنتی پایگاه و محل مناسبی را برای درج آگهی های تبلیغاتی ویژه مدیران و فروشندگان فراهم نماییم.
لذا بر خود واجب میدانیم تا در طی این مسیر همواره در کنار شما باشیم. چنانچه هر گونه سوال، انتقاد و یا پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما همواره و در تمامی ساعات شبانه روز از شنیدن صدای گرم شما خوشحال خواهند شد.

در پایان از اینکه کرمان118 را انتخاب کرده اید خرسندیم و از شما سپاسگزاریم.

سامانه تبلیغات هوشمند کرمان118،ابزاری هدفمند و اثر بخش برای تبلیغات و اطلاع رسانی بر بستر اینترنت در اختیار شما قرار خواهد داد.

با ما همسفر شوید…